Betonový konferenční stůl Lyon Béton Perspective, 100 x 100 cm

Chytí za srdce a už se nepustí. Řeč je o chladném a nesmrtelném betonu, který v režii značky Lyon Béton získal krásnou podobu konferenčního... více informací »
Betonový konferenční stůl Lyon Béton Perspective
Značka: Lyon Beton
29 799 Kč
Více informací
Chytí za srdce a už se nepustí. Řeč je o chladném a nesmrtelném betonu, který v režii značky Lyon Béton získal krásnou podobu konferenčního...

Chytí za srdce a už se nepustí.

Řeč je o chladném a nesmrtelném betonu, který v režii značky Lyon Béton získal krásnou podobu konferenčního stolku. Pokud máte v hledáčku moderní nábytek, který dodá šťávu vašemu obýváku, rozhodně jste tu správně.

Betonový materiál je nejen zárukou věčnosti, ale i odvěkým symbolem industriálního stylu. Nejste příznivci chladu, ale láká vás tento nevšední materiál? Zapojte do akce barvy, vzory a pokojové rostliny.


Hodně oblíbený kousek jde sehnat přímo tu v populární sekci konferenční stolky. Najděte si vyjímečné produkty z této známé kategorie za akční cenu! Známá značka Lyon Beton vám nabízí top produkty

Velmi žádaný výrobek Betonový konferenční stůl Lyon Béton Perspective, 100 x 100 cm od výrobce se zárukou kvality Lyon Beton snadno seženete tady teď za outletovou cenu! Nyní pořídíte od 29 799 Kč.