Béžová barová židle Magis Tibu, výška 60 cm

Máte svůj malý domácí barový pultík nebo jste hrdým majitelem prosperujícího podniku, ale chybí vám ještě pořádná barová židle? Vsaďte na... více informací »
Béžová barová židle Magis Tibu
Značka: Magis
20 667 Kč
Více informací
Máte svůj malý domácí barový pultík nebo jste hrdým majitelem prosperujícího podniku, ale chybí vám ještě pořádná barová židle? Vsaďte na...

Máte svůj malý domácí barový pultík nebo jste hrdým majitelem prosperujícího podniku, ale chybí vám ještě pořádná barová židle? Vsaďte na kvalitu a design z Itálie. Pořiďte si kousek který bude vypadat fantasticky a posezení bude opravdovým zážitkem plným pohodlí.

O značce:

Inovativní italská značka Magis byla založena v roce 1976. Od té doby neustále hledá nejlepší technologie výroby nábytku a spolupracuje se světovými designéry. Díky tomu jsou v jejich produktech propojeny prvky různých kultur. Elegance, lehkost, výrazné barvy i čisté linie – to jsou slova, která vystihují kouzlo této značky.

Tento kvalitní a žádaný produkt Béžová barová židle Magis Tibu, výška 60 cm jde získat lehce tady na webu v rubrice barové židle! Nyní můžete získat skvělé produkty z této populární rubriky za super peníze! Známý výrobce Magis vám poskytuje prvotřídní sortiment.

Ve slevě kus Béžová barová židle Magis Tibu, výška 60 cm od dodavatele s dobrým jménem Magis snadno pořídíte momentálně v naši nabídce za výhodnou cenu! Nyní získáte od 20 667 Kč.