Béžová keramická váza PT LIVING Carve, výška 27,5 cm

Pozvedněte svůj interiér volbou unikátních a vkusných dekorací - poslouží vám k tomu i tato keramická váza značky PT LIVING. Ta vyniká svým... více informací »
Béžová keramická váza PT LIVING Carve
Značka: PT LIVING
599 Kč
Více informací
Pozvedněte svůj interiér volbou unikátních a vkusných dekorací - poslouží vám k tomu i tato keramická váza značky PT LIVING. Ta vyniká svým...

Pozvedněte svůj interiér volbou unikátních a vkusných dekorací – poslouží vám k tomu i tato keramická váza značky PT LIVING. Ta vyniká svým originálním tvarem i jemnou barvou glazury, která do místnosti vnese romantickou atmosféru.


Tento vynikající produkt dostanete právě teď tu na stránkách v oblíbené kategorii vázy! Podívejte se na vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za internetové ceny. Věhlasný dodavatel PT LIVING má na skladě vynikající produkty. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky PT LIVING. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento produkt Béžová keramická váza PT LIVING Carve, výška 27,5 cm od našeho známého výrobce PT LIVING lze zakoupit zde za super peníze. Nyní nakoupíte za 599 Kč.