Béžová pohovka Zuiver Bor

Jednoduché tvary, elegantní barvy a pořádná dávka pohodlí. Tenhle kousek, okouzlující svými čistými liniemi a pečlivým zpracováním, se stane... více informací »
Béžová pohovka Zuiver Bor
Značka: Zuiver
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Jednoduché tvary, elegantní barvy a pořádná dávka pohodlí. Tenhle kousek, okouzlující svými čistými liniemi a pečlivým zpracováním, se stane tím nejkrásnějším prvkem vašeho obývacího pokoje.

Jeho konstrukce je z borovicového dřeva, potah z příjemného polyesteru a výplň z odolné pěny.

O značce:

Zuiver je oblíbená holandská značka, která dokazuje, že spojit dokonalý design s cenovou dostupností není nemožné. Tým designérů pracuje v kancelářích, které jsou vybaveny jejich vlastními kreacemi a které zároveň fungují jako značkový showroom. Tak moc tu mají vlastní nábytek rádi, tak moc mu tu důvěřují.

Ve slevě tento produkt Béžová pohovka Zuiver Bor můžete dostat prostě tu na webu ve známé sekci pohovky a gauče. Nyní můžete získat akční kusy ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. Významný dodavatel Zuiver pro své zákazníky nabízí skvělé výrobky. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce však také více produktů od dodavatele Zuiver. Najdete je níže na této stránce.