Béžová rohová pohovka Scandic Diva, levý roh

Rohové pohovky patří k dokonalým bodům vašeho obývacího pokoje. Z kolekce Diva se stačí zaměřit na vzhled, který se vám hodí a pak už jen... více informací »
Béžová rohová pohovka Scandic Diva
Značka: Scandic
20 900 Kč
Více informací
Rohové pohovky patří k dokonalým bodům vašeho obývacího pokoje. Z kolekce Diva se stačí zaměřit na vzhled, který se vám hodí a pak už jen...

Rohové pohovky patří k dokonalým bodům vašeho obývacího pokoje. Z kolekce Diva se stačí zaměřit na vzhled, který se vám hodí a pak už jen vymyslet, který roh je ten pravý. Pravý či levý?

Jemné detaily a barvy, čisté linie a originální design dělají z pohovek Softnord dlouholetého přítele. Skvěle padne do stylu vaší domácnosti a postará se, aby důležité chvilky s rodinou či přáteli byly co nejlepší.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O ZNAČCE
Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí nejúžasnější pohovky a křesla inspirované severským minimalistickým stylem bydlení.

Značka je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko.

Tento akční a ve slevě kousek Béžová rohová pohovka Scandic je k dostání zrovna tady u nás ve známé sekci rohové pohovky. Podívejte se na ještě podobné zboží z této známé kategorie za skvělou cenu! Máme toho více, máme v nabídce však také více skvělých produktů značky Scandic. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbená značka Scandic dlouhodobě nabízí vynikající výrobky

Nový výrobek Béžová rohová pohovka Scandic Diva, levý roh od výrobce se skvělou pověstí Scandic je k získání zrovna opravdu výhodně! Právě teď za cenu 20 900 Kč.