Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm

Na první pohled atraktivní závěsné svítidlo se dvěma rameny je propojením aktuálních trendů a nadčasovosti. Okouzlující vzhled podporuje... více informací »
Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL
Značka: Bulb Attack
9 490 Kč
Více informací
Na první pohled atraktivní závěsné svítidlo se dvěma rameny je propojením aktuálních trendů a nadčasovosti. Okouzlující vzhled podporuje...

Na první pohled atraktivní závěsné svítidlo se dvěma rameny je propojením aktuálních trendů a nadčasovosti. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve spojení s pergamenovým papírem.

Kolekci Ocho mají na svědomí designéři, kteří vkládají do každého osvětlení své srdce a roky zkušeností. Pokud právě hledáte světlo do ložnice či obývacího pokoje, které dýchá modernou a je zhotoveno z pečlivě vybraných materiálů, tady ho máte.

Stínidlo je vyrobeno z laminované látky, která přispívá k příjemnému tlumenému svitu. Ovšem průměr stínítek 45 cm zaručuje, že se světlo spolehlivě rozptýlí i ve větší místnosti.

Poznámka: Postranními háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Tento diskontní produkt Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb dostanete právě zde na stránkách v populární rubrice uncategorized! Nyní pořídíte další kousky z této populární kategorie snadno online. To ovšem není všechno, máme toho více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel má ve stále nabídkce skvělé zboží. Přesvědčte se.

Kvalitní a žádaný produkt Béžové dvouramenné závěsné svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm od odblíbeného výrobce Bulb Attack snadno naleznete zde skutečně levně. Ceny od 9 490 Kč.