Béžové stropní svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm

Stropní světlo podle aktuálních trendů a zároveň inspirováno nadčasovým stylem. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve... více informací »
Béžové stropní svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL
Značka: Bulb Attack
5 990 Kč
Více informací
Stropní světlo podle aktuálních trendů a zároveň inspirováno nadčasovým stylem. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve...

Stropní světlo podle aktuálních trendů a zároveň inspirováno nadčasovým stylem. Okouzlující vzhled podporuje stínítko s dýhovou kresbou ve spojení s pergamenovým papírem.

Kolekci Ocho mají na svědomí designéři, kteří vkládají do každého osvětlení své srdce a roky zkušeností. Pokud právě hledáte světlo do ložnice či obývacího pokoje, které dýchá modernou a je zhotoveno z pečlivě vybraných materiálů, tady ho máte.

Stínidlo přispívá k příjemnému tlumenému svitu. Ovšem průměr stínítka 45 cm zaručuje, že se světlo spolehlivě rozptýlí i ve větší místnosti.

Vynikající výrobek máte možnost nakoupit bezstarostně tu na webu umístěný v sekci stropní a závěsná svítidla. Mrkněte na kvalitní produkty z této sekce za výborné peníze.

Diskontní kousek Béžové stropní svítidlo z dřevěné dýhy Bulb Attack Ocho XL, ⌀ 45 cm od top značky Bulb Attack máte možnost najít teď levně! Ceny od 5 990 Kč.