Béžovo-černý ručně vyrobený koberec z bavlny Nattiot Viktor, 135 x 190 cm

Vneste do svého domova příjemnou a útulnou atmosféru s bavlněným kobercem značky Nattiot. Je vyrobený ručně, což mu dodává jedinečné kouzlo.... více informací »
Béžovo-černý ručně vyrobený koberec z bavlny Nattiot Viktor
Značka: Nattiot
4 690 Kč
Více informací
Vneste do svého domova příjemnou a útulnou atmosféru s bavlněným kobercem značky Nattiot. Je vyrobený ručně, což mu dodává jedinečné kouzlo....

Vneste do svého domova příjemnou a útulnou atmosféru s bavlněným kobercem značky Nattiot. Je vyrobený ručně, což mu dodává jedinečné kouzlo. Díky kvalitnímu přírodnímu materiálu je mimořádně jemný na dotek a měkký na došlap.

Péče o výrobek:
Vyhýbejte se častému praní a používání bělidla či aviváže. Nenechávejte jej dlouho mokrý v pračce. Koberec není vhodné dávat do sušičky ani vystavovat přímému světlu. U nového kusu může zpočátku docházet k uvolňování vláken – jedná se o normální a dočasný jev.

Diskontní produkt Béžovo-černý ručně vyrobený koberec z bavlny Nattiot Viktor, 135 x 190 cm lze získat právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice koberce. Nyní pořídíte akční výrobky z této známé sekce za výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další kousky od dodavatele Nattiot. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Béžovo-černý ručně vyrobený koberec z bavlny Nattiot Viktor, 135 x 190 cm od značky s dobrým jménem Nattiot jednoduše seženete právě teď u nás skutečně výhodně. K sehnání zrovna v akci za 4 690 Kč.