Béžovo-hnědý koberec Mint Rugs Feel, 160 x 230 cm

Minimalistické, ale ani v nejmenším nudné. Vzory koberců z kolekce Feel skvěle zapadnou do seversky laděného interiéru i do odvážnějších... více informací »
Béžovo-hnědý koberec Mint Rugs Feel
Značka: Mint Rugs
4 990 Kč
Více informací
Minimalistické, ale ani v nejmenším nudné. Vzory koberců z kolekce Feel skvěle zapadnou do seversky laděného interiéru i do odvážnějších...

Minimalistické, ale ani v nejmenším nudné. Vzory koberců z kolekce Feel skvěle zapadnou do seversky laděného interiéru i do odvážnějších eklektických domovů. Hlavně si jej ale zamilujete i naboso – díky 3,5 cm vysokému, měkoučkému vlasu.

O materiálu:
Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.


Oblíbený produkt dostanete přímo tu na webu umístěný v sekci koberce! Najděte si akční kousky ve zmíněné sekci za výhodné peníze!

Tento levný produkt Béžovo-hnědý koberec Mint Rugs Feel, 160 x 230 cm od značky s dlouholetou tradicí Mint Rugs snadno můžete sehnat tady teď právě trvale výhodně. Nyní pořídíte za 4 990 Kč.