Béžovo-šedý venkovní koberec Universal Luana, 77 x 150 cm

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na... více informací »
Béžovo-šedý venkovní koberec Universal Luana
Značka: Universal
1 390 Kč
Více informací
Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na...

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na váš balkon či terasu. Tento elegantní a decentní kus od značky Universal vyniká svou kvalitou a odolností, kterou mu poskytují silná polypropylenová vlákna. Díky nim obstojí rozmary počasí i mechanické vlivy – hodí se tak i do frekventovaných prostorů, jako jsou vstupní haly či chodby.

Tento kvalitní a levný produkt je dostupný teď na stránkách v rubrice venkovní koberce! Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Významná značka Universal pro své zákazníky poskytuje prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami.

Tento zlevněný kus Béžovo-šedý venkovní koberec Universal Luana, 77 x 150 cm s osvědčenou značkou Universal máte možnost pořídit tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 390 Kč.