Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Floral, 65 x 200 cm

Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému... více informací »
Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Floral
Značka: Universal
1 490 Kč
Více informací
Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému...

Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému motivu vnese osobitou atmosféru nejen do vašeho interiéru, ale také mimo jeho zdi. Je vyrobený ze silného a pevného polypropylenu, což z něj činí ideální venkovní kus. Má zvýšenou odolnost vůči rozmarům počasí i mechanickému poškození, proto se hodí zejména na terasy, balkony či do vstupní chodby.

Tento akční a ve slevě produkt Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Floral, 65 x 200 jde nakoupit nyní tu na webu umístěný v kategorii venkovní koberce. Nyní koupíte ještě podobné výrobky z naší sekce ve slevě. Oblíbená značka Universal prodává kvalitní produkty. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další prověřené kousky od značky Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kousek Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Floral, 65 x 200 cm od dodavatele s dlouholetou historií Universal jde nakoupit tady nyní za mimořádně nízkou cenu! Momentálně v akci za 1 490 Kč.