Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Lucca, 115 x 115 cm

Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému... více informací »
Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Lucca
Značka: Universal
1 490 Kč
Více informací
Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému...

Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému motivu vnese osobitou atmosféru nejen do vašeho interiéru, ale také mimo jeho zdi. Je vyrobený ze silného a pevného polypropylenu, což z něj činí ideální venkovní kus. Má zvýšenou odolnost vůči rozmarům počasí i mechanickému poškození, proto se hodí zejména na terasy, balkony či do vstupní chodby.

Velmi prodávaný produkt Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Lucca, 115 x 115 cm je k získání jednoduše tady na webu umístěný v kategorii venkovní koberce! Mrkněte na ostatní produkty z této známé sekce za super ceny. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od značky Universal. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Béžovo-zelený venkovní koberec Universal Lucca, 115 x 115 cm značky Universal jde pořídit právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Nyní získáte od 1 490 Kč.