Béžový koberec Universal Snowy, 80 x 150 cm

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Snowy od značky Universal. I přes jeho... více informací »
Béžový koberec Universal Snowy
Značka: Universal
1 790 Kč
Více informací
Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Snowy od značky Universal. I přes jeho...

Minimalistický koberec, jenž s lehkostí zapadne do kteréhokoliv interiéru? Tak přesně taková je kolekce Snowy od značky Universal.

I přes jeho jednoduchý vzhled však rozhodně není ochuzen o praktickou stránku. Díky propojení polyesteru a polypropylenu nabídne kýženou měkkost a zároveň i snadnou údržbu – kombinace, díky které najde uplatnění v nejedné domácnosti.

Dobré vědět: Koberec není vhodný do místností s podlahovým vytápěním.

Tento diskontní výrobek lze nakoupit bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice koberce. Získejte jiné produkty ve zmiňované rubrice na pár kliknutí!

Tento akční a ve slevě kus Béžový koberec Universal Snowy, 80 x 150 cm od našeho výrobce Universal snadno naleznete zde nyní za výborné peníze. Produkt koupíte teď u nás za 1 790 Kč.