Béžový koberec Universal Ziri, 160 x 230 cm

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o... více informací »
Béžový koberec Universal Ziri
Značka: Universal
6 690 Kč
Více informací
Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o...

Značka Universal koberce prostě umí. Nejen, že svým nápaditým designem s přehledem oživí kteroukoliv místnost, zároveň nejsou ochuzeny ani o praktickou stránku.

Jinak tomu není ani u kolekce Ziri, která hned na první pohled zaujme díky kombinaci zemitého odstínu s lehce zářivějšími barvami. O funkčnost se pak postará polypropylenový materiál, jenž zajistí kýženou měkkost, dobrou odolnost a nenáročnou údržbu.

Unikátní a oblíbený produkt jde získat právě nyní tady u nás umístěný v rubrice koberce. Získejte akční produkty z této populární kategorie za outletovou cenu! Oblíbený výrobce Universal dlouhodobě prodává kvalitní sortiment. Nové kousky každý den.

Tento žádaný kus Béžový koberec Universal Ziri, 160 x 230 cm s osvědčenou značkou Universal je k dispozici zde za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 6 690 Kč.