Béžový půlkruhový slunečník Madison Sun wave, 270 x 150 cm

Slunečník Sun Wave vám zpříjemní letní dny strávené venku. Zaujme jak svým půlkruhovým vzhledem, tak i polyakrylovým povlakem s SPF 50+ (faktor... více informací »
Béžový půlkruhový slunečník Madison Sun wave
Značka: MADISON
8 490 Kč
Více informací
Slunečník Sun Wave vám zpříjemní letní dny strávené venku. Zaujme jak svým půlkruhovým vzhledem, tak i polyakrylovým povlakem s SPF 50+ (faktor...

Slunečník Sun Wave vám zpříjemní letní dny strávené venku. Zaujme jak svým půlkruhovým vzhledem, tak i polyakrylovým povlakem s SPF 50+ (faktor ochrany před slunečním zářením), který odpuzuje vodu. Skvěle se hodí na balkon. V takovém případě doporučujeme přikoupit stojan na přichycení k zábradlí značky Madison. V případě, že chcete slunečník postavit na zem, doporučujeme přikoupit stojan na kolečkách od stejné značky.

Oblíbený a kvalitní produkt jde pořídit pohodlně tu na našem webu umístěný v kategorii slunečníky. Nyní si můžete pořídit akční kousky z této kategorie za nejlepší ceny! To ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce MADISON. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce MADISON pro vás vyrábí vysoce kvalitní produkty Přesvědčte se.

Zcela unikátní výrobek Béžový půlkruhový slunečník Madison Sun wave, 270 x 150 cm od výrobce MADISON jednoduše najdete teď za báječnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 8 490 Kč.