Béžový venkovní koberec Universal Lucah, 155 x 230 cm

Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému... více informací »
Béžový venkovní koberec Universal Lucah
Značka: Universal
3 990 Kč
Více informací
Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému...

Pokud chcete pozvednout prostor svého domova a dodat mu nové kouzlo, vsaďte na koberec značky Universal. Díky svému jedinečnému a propracovanému motivu vnese osobitou atmosféru nejen do vašeho interiéru, ale také mimo jeho zdi. Je vyrobený ze silného a pevného polypropylenu, což z něj činí ideální venkovní kus. Má zvýšenou odolnost vůči rozmarům počasí i mechanickému poškození, proto se hodí zejména na terasy, balkony či do vstupní chodby.


Oblíbený a akční výrobek Béžový venkovní koberec Universal Lucah, 155 x lze pořídit aktuálně tady na našich stránkách v oblíbené kategorii venkovní koberce! Vyhledejte si skvělé produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další kvalitní produkty od výrobce Universal. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Béžový venkovní koberec Universal Lucah, 155 x 230 cm od výrobce se skvělou pověstí Universal jednoduše získáte v naší online nabídce extra výhodně. Teď v akci 3 990 Kč.