Béžový venkovní koberec Universal Miami, 160 x 230 cm

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na... více informací »
Béžový venkovní koberec Universal Miami
Značka: Universal
3 690 Kč
Více informací
Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na...

Koberce již dávno nejsou pouhou ozdobou interiéru. Správně zvolený produkt ideální pro venkovní použití může vnést unikátní atmosféru i na váš balkon či terasu. Tento motivem palem zdobený kus od značky Universal vyniká svou kvalitou a odolností, kterou mu poskytují silná polypropylenová vlákna. Díky nim obstojí rozmary počasí i mechanické vlivy – hodí se tak i do frekventovaných prostorů, jako jsou vstupní haly či chodby.

Tento neodolatelný produkt získáte aktuálně na webu v rubrice venkovní koberce! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu! Přední dodavatel Universal vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob! U nás vám nabízíme více, mrkněte na více kvalitních produktů značky Universal. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Béžový venkovní koberec Universal Miami, 160 x 230 cm od dodavatele s dlouholetou historií Universal jde koupit zde za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte od 3 690 Kč.