Béžový venkovní koberec Universal Prime, 140 x 200 cm

Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu. Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu.... více informací »
Béžový venkovní koberec Universal Prime
Značka: Universal
3 490 Kč
Více informací
Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu. Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu....

Je stylový, snadno se čistí a skvěle se hodí i na balkón či terasu.

Řeč je o tomto koberci od značky Universal, jenž je vyrobený ze 100% vinylu. Pyšní se tak jednoduchou a rychlou údržbou či antistatickými vlastnostmi, které oceníte především, pokud s vámi sdílí domácnost chlupatý mazlíček.

Poznámka: Koberec není tkaný, jedná se o potisk.


Tento exkluzivní kousek Béžový venkovní koberec Universal Prime, 140 x 200 cm jde koupit teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii venkovní koberce. Nyní koupíte nové produkty z této populární kategorie za extra cenu. V očích zákazníků popupární značka Universal vám může nabídnout velmi kvalitní výrobky. Podívejte se sami.

Tento kvalitní a žádaný produkt Béžový venkovní koberec Universal Prime, 140 x 200 cm s pečetí kvality od značky Universal lze pořídit právě zde opravdu výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 490 Kč.