www.basilard.cz

Béžový vlněný koberec 170×120 cm Rue – Flair Rugs

Tento kvalitní a žádaný produkt Béžový vlněný koberec 170x120 cm Rue - Flair Rugs od společnosti se zárukou kvality Flair Rugs pohodlně nakoupíte již dnes za příznivou cenu. Nyní zakoupíte za 2 990 Kč.
Béžový vlněný koberec 170x120 cm Rue - Flair Rugs
Ověřit dostupnost
Značka: Flair Rugs
2 990

Pořiďte svému interiéru designový prvek v podobě originálního koberce od značky Flair Rugs. Pod koberec použijte protiskluzovou podložku, která vám pomůže udržet koberec na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdým podlahám.

Po otevření vyrolujte koberec a před položením jej nechte 24 hodin v teplé místnosti. To pomůže snížit vrásky a zkroucení z balení. Malá ztráta vláken je u nového koberce normální.

Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve otestujte stálost barev na nenápadném místě. Netahejte za žádné uvolněné nitě – volné nitě opatrně odstřihněte nůžkami, abyste je odstranili. Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu záření, protože to může způsobit vyblednutí některých barviv. Pravidelně svůj koberec otáčejte, abyste zajistili rovnoměrné opotřebení. Rozlité látky okamžitě očistěte odsáváním čistým suchým bílým hadříkem – nedrhněte.

Při výrobě tohoto koberce je použit latex.

Koberec můžete opatrně vysávat pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.