Béžový vlněný koberec Flair Rugs Harlow, 120 x 170 cm

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Harlow. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,... více informací »
Béžový vlněný koberec Flair Rugs Harlow
Značka: Flair Rugs
7 990 Kč
Více informací
Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Harlow. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek,...

Pořiďte si do domu luxusní prvek ve formě moderního koberce Flair Rugs Harlow. Kombinace vlny a viskózy, dělá z tohoto koberce designérský kousek, který pozvedne styl v obývacím pokoji nebo ložnici o stupeň výše. Tato směs vláken totiž vytváří krásně syté odstíny s trendy odlesky.

Zároveň tento exkluzivně vypadající koberec ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:
• Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
• Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
• Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
• Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
• Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.
• Koberec lze samozřejmě vysát pomocí podlahového nebo kartáčového nástavce.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.


Velmi žádaný produkt Béžový vlněný koberec Flair Rugs Harlow, 120 x 170 cm můžete sehnat bez obtíží tady u nás zařazený v sekci koberce! Máme pro vás oblíbené produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známý dodavatel Flair Rugs vám může nabídnout špičkové produkty. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Flair Rugs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento velmi žádaný produkt Béžový vlněný koberec Flair Rugs Harlow, 120 x 170 cm od výrobce s dlouholetou historií Flair Rugs pohodlně získáte u nás právě za výhodnou cenu! Akční ceny od 7 990 Kč.