Béžový vzorovaný oboustranný koberec Narma Palmse, 140  x  200 cm

Konec studeným podlahám a neútulným interiérům, přicházejí koberce Narma! Proč právě Narma? Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule,... více informací »
Béžový vzorovaný oboustranný koberec Narma Palmse
Značka: Narma
5 290 Kč
Více informací
Konec studeným podlahám a neútulným interiérům, přicházejí koberce Narma! Proč právě Narma? Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule,...

Konec studeným podlahám a neútulným interiérům, přicházejí koberce Narma!

Proč právě Narma?

Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Koberce tak oblíbené, že se Narma řadí mezi špičky v oboru!
Při své tvorbě tu kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi, a co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Tyto koberce nejsou jen tak ledajaké! Jsou oboustranné a je jen na vás, který vzor si zamilujete a ozdobíte jím svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Jedna ze stran se vždy pyšní nadčasovými pruhy, ta druhá pak krásným, do detailu propracovaným vzorem. Obě strany barevně dokonale ladí.
Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.


Tento vynikající výrobek Béžový vzorovaný oboustranný koberec Narma je k sehnání rovnou na stránkách v populární sekci koberce. Vyberte si akční kusy z této známé sekce snadno online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Narma. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Narma vám nabízí velmi kvalitní sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob!

Hodně povedený produkt Béžový vzorovaný oboustranný koberec Narma Palmse, 140  x  200 cm od dodavatele s dobrým jménem Narma snadno pořídíte právě zde ve výhodné akci! Produkt koupíte teď u nás za 5 290 Kč.