Béžový závěsný organizér Bigso Box of Sweden Hang

S nedostatkem prostoru v koupelně si poradí praktický závěsný organizér značky Bigso Box of Sweden, který můžete pověsit na zeď či dveře. Ve... více informací »
Béžový závěsný organizér Bigso Box of Sweden Hang
S nedostatkem prostoru v koupelně si poradí praktický závěsný organizér značky Bigso Box of Sweden, který můžete pověsit na zeď či dveře. Ve...

S nedostatkem prostoru v koupelně si poradí praktický závěsný organizér značky Bigso Box of Sweden, který můžete pověsit na zeď či dveře. Ve svých čtyřech kapsách nabízí dostatek místa pro skladování maličkostí.

Jeho pevná a odolná konstrukce je vyrobena z kartonu a polyesteru a nevyžaduje montáž. K vrchní části jsou připevněné dva kovové háčky pro snadné zavěšení.

Organizér lze v případě nepoužívání snadno složit. Rozměry ve složeném stavu jsou 20 x 33 x 2,5 cm.


Vynikající produkt Béžový závěsný organizér Bigso Box of Sweden Hang je k získání bezprostředně tady na webu v oblíbené sekci koupelnové organizéry. Nyní si můžete pořídit ještě jiné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze!

Unikátní produkt Béžový závěsný organizér Bigso Box of Sweden Hang od našeho výrobce Bigso Box of Sweden pohodlně získáte momentálně se slevou. Právě lze objednat jen za 529 Kč.