bHome Dětský stůl s židlemi Kosmos DSBH0937

Krásný dětský stůl s židlemi pro všechny obdivovatele vesmírných dobrodružství. Stoleček je ideálním místem pro hraní, malování,... více informací »
bHome Dětský stůl s židlemi Kosmos DSBH0937
Značka: bHome
1 899 Kč
Více informací
Krásný dětský stůl s židlemi pro všechny obdivovatele vesmírných dobrodružství. Stoleček je ideálním místem pro hraní, malování,...

Krásný dětský stůl s židlemi pro všechny obdivovatele vesmírných dobrodružství. Stoleček je ideálním místem pro hraní, malování, občerstvení nebo pro posezení s kamarády. Originální doplněk do dětského pokoje v jednoduchém čistém designu. Nábytek je robustní a stabilní, snadno se čistí.
Vhodný pro děti od 3 let.
Vlastnosti

velmi silná a stabilní konstrukce
snadno sestavitelná
zaoblené rohy (větší bezpečnost dětí)
max. nosnost stolu do 20 kg
max. nosnost židličky do 25 kg

Materiál

Kvalitní MDF deska 

Rozměry

stůl 59,5 x 39,5 x 41,5 cm
židle 31,5 x 31,5 x 49,5 cm

Tento výjimečný výrobek můžete najít rovněž tu na našem webu v oblíbené rubrice dětské stoly. Nyní koupíte ještě jiné kousky z této rubriky za výprodejovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás totiž najdete další prověřené kousky značky bHome. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce bHome vás a vaše blízké obohatí o skvělé výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Super produkt bHome Dětský stůl s židlemi Kosmos DSBH0937 od známého dodavatele bHome je k dostání zrovna dneska za rozumné peníze. Aktuálně v akci za 1 899 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,