bHome Školní penál třípatrový s náplní Batman PEBH0840

Tříkomorový rozkládací školní penál v designu Batman od španělského výrobce. Penál má 3 přihrádky uzavírané na zip. Ideální pro všechny,... více informací »
bHome Školní penál třípatrový s náplní Batman PEBH0840
Značka: bHome
599 Kč
Více informací
Tříkomorový rozkládací školní penál v designu Batman od španělského výrobce. Penál má 3 přihrádky uzavírané na zip. Ideální pro všechny,...

Tříkomorový rozkládací školní penál v designu Batman od španělského výrobce. Penál má 3 přihrádky uzavírané na zip. Ideální pro všechny, kteří mají rádi pořádek ve svém penálu. Každý kus vybavení zde najde své místo. V jedné přihrádce jsou fixy, ve druhé pastelky a ve třetí potřebné školní pomůcky. Veškeré vybavení s prvky označenými logem Batman.
Příslušenství

fix 16ks
pastelky 16ks
tužka HB 2ks 
propiska 2ks
guma 1ks
ořezávátko 1ks
pravítko 1ks
nůžky 1ks
rozvrh hodin 1ks

Materiál

100% polyester

Rozměry

12.5 x 19.5 x 6.5 cm 

Vyberte si také z naší nabídky dětských stolů a židlí. 

Designový produkt bHome Školní penál třípatrový lze zakoupit aktuálně tady na webu v sekci školní potřeby. Pořiďte si vyjímečné zboží z této oblíbené rubriky za nejnižší cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od dodavatele bHome. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce bHome dlouhodobě prodává prvotřídní zboží

Tento vynikající výrobek bHome Školní penál třípatrový s náplní Batman PEBH0840 od značky s dlouholetou tradicí bHome jednoduše najdete právě teď v nabídce v akci! Na našich stránkách za 599 Kč.