Bílá dětská šatní skříň Vipack Londen

Získejte více úložného prostoru pro vaše děti s šatní skříní od Vipack. Je vyrobená z dřevotřísky s odolným melaminovým povrchem v bílé... více informací »
Bílá dětská šatní skříň Vipack Londen
Značka: Vipack
16 990 Kč
Více informací
Získejte více úložného prostoru pro vaše děti s šatní skříní od Vipack. Je vyrobená z dřevotřísky s odolným melaminovým povrchem v bílé...

Získejte více úložného prostoru pro vaše děti s šatní skříní od Vipack. Je vyrobená z dřevotřísky s odolným melaminovým povrchem v bílé barvě. Minimalistický design dotváří dřevěné úchyty na přední straně. Skříň snadno sladíte s ostatním nábytkem v dětském pokoji. Uvnitř skříně se nachází tři police a jedna tyč na ramínka. Nechte se oslnit skandinávským stylem.


Levný produkt Bílá dětská šatní skříň Vipack Londen pořídíte bezstarostně tu ve známé rubrice dětské šatní skříně! Nyní získáte jiné produkty z této sekce ve slevě. To ale není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další prověřené kousky od výrobce Vipack. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Bílá dětská šatní skříň Vipack Londen od společnosti s úžasnou pověstí Vipack můžete pořídit aktuálně na webu v akci. Nabídka od 16 990 Kč.