Bílá dětská vyvýšená postel Vipack London, 90 x 200 cm

Pořiďte do dětského pokoje komfortní vyvýšenou postel Vipack, která pomůže vyřešit nedostatek prostoru a zároveň bude vypadat minimalisticky a... více informací »
Bílá dětská vyvýšená postel Vipack London
Značka: Vipack
23 199 Kč
Více informací
Pořiďte do dětského pokoje komfortní vyvýšenou postel Vipack, která pomůže vyřešit nedostatek prostoru a zároveň bude vypadat minimalisticky a...

Pořiďte do dětského pokoje komfortní vyvýšenou postel Vipack, která pomůže vyřešit nedostatek prostoru a zároveň bude vypadat minimalisticky a moderně.

Zároveň tuto postel můžete doplnit pasující skříňkou ze stejné kolekce. Přikoupit si můžete i psací stůl Vipack London.

K této posteli nezapomeňte vybrat i kvalitní matraci o rozměru 90 x 200 cm, která k ní skvěle padne.

Belgická značka Vipack srší skvělými nápady na chytrá řešení prostoru a neustále své zákazníky zásobuje inovativními kusy nábytku. Použité materiály odpovídají všem bezpečnostním normám Evropské unie a každý detail je precizně zpracovaný.


Tento akční a ve slevě výrobek máte možnost získat rovněž tady na našem webu ve známé kategorii dětské postele! Podívejte se na vyjímečné výrobky ve zmíněné kategorii za extra cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od značky Vipack. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kus Bílá dětská vyvýšená postel Vipack London, 90 x 200 cm od značky se zárukou kvality Vipack jde sehnat momentálně ve výprodejové akci! Cena od 23 199 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,