www.basilard.cz

Bílá dvoulůžková postel z bukového dřeva Skandica Visby Modena, 180 x 200 cm

Oblíbený výrobek Bílá dvoulůžková postel z bukového dřeva Skandica Visby Modena, 180 x 200 cm od značky s dlouholetou historií SKANDICA je dostupný právě nyní na našich stránkách za parádní cenu! Výhodně za cenu 33 990 Kč.
Bílá dvoulůžková postel z bukového dřeva Skandica Visby Modena
Ověřit dostupnost
Značka: SKANDICA
33 990
Popis produktu

Poznejte eleganci boho stylu se značkou Skandica. Postel Modena má zaoblené čelo a je čalouněná jemnou, na dotek příjemnou látkou. Tvoří ji konstrukce z bukového dřeva s mikro spoji a jednotlivé prvky jsou k sobě připevněny silnými šrouby. Díky tomu postel nevrže a je stabilní. Nohy jsou dost vysoké, aby se pod postel vešel i váš robotický vysavač, což vám značně usnadní práci s úklidem.

Bukové dřevo je dvakrát obroušeno, namořeno a následně překryto dvojitou vrstvou laku. Tohle vše tvoří příjemný vzhled a zvyšuje jeho odolnost. Dominantou postele je vysoké čalouněné čelo s vertikálním prošíváním a dřevěným rámem se zaoblenými okraji. Čalounění je z látky Cassablanca, která je měkká, mírně se leskne a na dotek připomíná plyš. Vlas o délce 1 mm mění v důsledku používání svou polohu a vytváří tak třpytivý efekt.