Bílá kancelářská židle na kolečkách Interstil MOON

Pro příjemné pracovní prostředí je bezpochyby důležité vybrat padnoucí kancelářskou židli. Interstil MOON se kromě područek pyšní i... více informací »
Bílá kancelářská židle na kolečkách Interstil MOON
Značka: Interstil
4 190 Kč
Více informací
Pro příjemné pracovní prostředí je bezpochyby důležité vybrat padnoucí kancelářskou židli. Interstil MOON se kromě područek pyšní i...

Pro příjemné pracovní prostředí je bezpochyby důležité vybrat padnoucí kancelářskou židli. Interstil MOON se kromě područek pyšní i nastavitelnou výškou, dokonale ji tak přizpůsobíte výšce vašeho stolu.


Tento neodolatelný kousek můžete sehnat právě tu v oblíbené kategorii kancelářské židle. Pořiďte si vyjímečné kousky z naší sekce jednoduše online! Populární výrobce Interstil vás obohatí o vysoce kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty značky Interstil. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Ve slevě produkt Bílá kancelářská židle na kolečkách Interstil MOON od výrobce s mnohaletou tradicí Interstil získáte tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě lze objednat jen za 4 190 Kč.