Bílá komoda se 3 šuplíky BELLAMY Lotta

O kolekci Lotta: Lotta je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají nábytek s moderním a výjimečným designem. Minimalistický design nábytku,... více informací »
Bílá komoda se 3 šuplíky BELLAMY Lotta
Značka: BELLAMY
9 490 Kč
Více informací
O kolekci Lotta: Lotta je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají nábytek s moderním a výjimečným designem. Minimalistický design nábytku,...

O kolekci Lotta:

Lotta je ideálním řešením pro rodiče, kteří hledají nábytek s moderním a výjimečným designem. Minimalistický design nábytku, kterému jsou oporou nohy z dubového dřeva, vytváří jednoduchý, praktický a hravý základ, který je v dětském pokoji vítán s otevřenou náručí.

O značce Bellamy
Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí a láskou již více než 30 let. V jejich širokém sortimentu najdete od dětských kolébek až po postele pro dospívající děti.

Vytvořte dětem bezpečný svět, který bude zároveň plný designu a elegance.

Čím se Bellamy liší od jiných výrobců dětského nábytku?
• Používají bezpečné laky a nátěry, které nezpůsobují dětem alergii.
• Nabízí velké množství kolekcí a variabilních řešení.
• Pyšní se čistým a originálním designem.
• Nebojí se experimentovat. Za jednotlivými kolekcemi stojí řada návrhářů.
• Přináší inovativní a bezpečná řešení.

Zlevněný kousek Bílá komoda se 3 šuplíky BELLAMY Lotta máte možnost pořídit lehce tu na stránkách v rubrice dětské komody! Nyní si můžete pořídit ostatní výrobky z této rubriky z pohodlí domova!

Kvalitní a levný kousek Bílá komoda se 3 šuplíky BELLAMY Lotta od výrobce se zárukou kvality BELLAMY lze nakoupit na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Nyní můžete mít za 9 490 Kč.