Bílá komoda Woodman Blanco

Obklopte se nábytkem Woodman, který je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Blanco je... více informací »
Bílá komoda Woodman Blanco
Značka: Woodman
9 990 Kč
Více informací
Obklopte se nábytkem Woodman, který je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí. Blanco je...

Obklopte se nábytkem Woodman, který je ukázkou toho, jak skvěle a citlivě se dá propojit moderní nadčasový design s klasikou a tradicí.

Blanco je světlý nábytek, který od sebe odráží světlo, a tak se hodí zejména do tmavších míst, která nebude vizuálně nijak zatěžovat. Celé kolekci dominuje čistě bílé barva v polomatném provedení. Dřevěné detaily pak jsou vyrobené z masivního dubu a dřevovláknité MDF desky s dubovou dýhou.

O ZNAČCE
Za návrhem nábytku Woodman stojí designér Leonhard Pfeifer, jehož tatínek vlastnil obchod s antik nábytkem. A asi právě to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí moderně a minimalisticky, stejně do svého nábytku Woodman vkládá lehký retro nádech.

Manuál k montáži produktu najde zde.

Oblíbený a akční kus máte možnost nakoupit nyní u nás umístěný v sekci komody. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší kategorie za extra cenu. Náš sortiment je široký, máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od výrobce Woodman. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce Woodman vás obohatí o velmi kvalitní sortiment.

Oblíbený a akční produkt Bílá komoda Woodman Blanco od dodavatele zboží Woodman jednoduše získáte v aktuální nabídce opravdu výhodně. Nyní získáte od 9 990 Kč.