Bílá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,... více informací »
Bílá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath
9 690 Kč
Více informací
Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem,...

Přeneste svěží styl Skandinávie i do vaší domácnosti se značkou Tom Tailor for Tenzo. Koupelnová skříňka z řady Color Bath je skvělým kouskem, který snadno sladíte se zbylým nábytkem. Je navržena k připevnění na stěnu. Lakovaný povrch dodává na pevnosti konstrukce a zajišťuje větší odolnost vůči vlhkosti a prachu. Úložný prostor s dvěma policemi zakrývá přední část se zrcadlem.

Kvalitní produkt Bílá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor je k dispozici přímo u nás ve známé sekci koupelnové skříňky. Podívejte se na akční výrobky z naší kategorie na pár kliknutí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další kvalitní produkty značky Tom Tailor for Tenzo. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka Tom Tailor for Tenzo pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky.

Velmi žádaný výrobek Bílá nástěnná koupelnová skříňka se zrcadlem Tom Tailor for Tenzo Color Bath od společnosti s dlouholetou tradicí Tom Tailor for Tenzo jednoduše můžete sehnat tady za výprodejovou cenu. Výhodně za super cenu 9 690 Kč.