Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova, ø 14,2 cm

Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás... více informací »
Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova
Značka: eva solo
1 399 Kč
Více informací
Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás...

Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás vyvede z omylu. Elegantní design doplněný o jemné žlábkování je zárukou, že jednoduše nikdy nevyjde z módy.

Veškeré nádobí z této kolekce je vyrobeno z porcelánu té nejvyšší kvality, a proto ho bez obav můžete umýt v myčce či vkládat do mikrovlnné trouby. Skvěle vypadá jak samo o sobě, tak i doplněné o další skvosty z téže kolekce.


Hodně žádaný kousek Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova, ø 14,2 cm je k získání snadno na našich stránkách zařazený v sekci misky! Získejte parádní produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele eva solo. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný produkt Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova, ø 14,2 cm od předního výrobce eva solo jednoduše získáte u nás nyní až neuvěřitelně levně. Výhodně teď u nás za 1 399 Kč.