Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova, ø 25 cm

Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás... více informací »
Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova
Značka: eva solo
1 689 Kč
Více informací
Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás...

Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás vyvede z omylu. Elegantní design doplněný o jemné žlábkování je zárukou, že jednoduše nikdy nevyjde z módy.

Veškeré nádobí z této kolekce je vyrobeno z porcelánu té nejvyšší kvality, a proto ho bez obav můžete umýt v myčce či vkládat do mikrovlnné trouby. Skvěle vypadá jak samo o sobě, tak i doplněné o další skvosty z téže kolekce.

Kvalitní a levný produkt Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova, ø máte možnost získat bez problémů tu na stránkách v populární rubrice mísy. Nyní si můžete koupit akční výrobky ve zmíněné rubrice v bezva akci! Přední dodavatel eva solo vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží.

Tento skvělý kousek Bílá porcelánová miska Eva Solo Legio Nova, ø 25 cm od dodavatele zboží eva solo jde získat ještě dnes v bezva akci. Za bezkonkureční cenu 1 689 Kč.