Bílá porcelánová miska na omáčku Eva Solo Legio Nova, 450 ml

Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás... více informací »
Bílá porcelánová miska na omáčku Eva Solo Legio Nova
Značka: eva solo
839 Kč
Více informací
Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás...

Pokud máte porcelánové nádobí spojené pouze s retro kousky, které měly naše babičky hrdě vystavené ve svých vitrínách, kolekce Legio Nova vás vyvede z omylu. Elegantní design doplněný o jemné žlábkování je zárukou, že jednoduše nikdy nevyjde z módy.

Veškeré nádobí z této kolekce je vyrobeno z porcelánu té nejvyšší kvality, a proto ho bez obav můžete umýt v myčce či vkládat do mikrovlnné trouby. Skvěle vypadá jak samo o sobě, tak i doplněné o další skvosty z téže kolekce.


Tento diskontní kousek můžete koupit taky tady a teď na našem webu ve známé rubrice misky. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z naší kategorie ve výprodejové akci.

Tento výjimečný produkt Bílá porcelánová miska na omáčku Eva Solo Legio Nova, 450 ml od skvělé a známé značky eva solo snadno naleznete aktuálně za výborné peníze! V akci od 839 Kč.