www.basilard.cz

Bílá skříňka 93×130 cm Punto – Teulat

Unikátní a žádaný produkt Bílá skříňka 93x130 cm Punto - Teulat od skvělé značky Teulat jde nakoupit aktuálně ve výhodné akci. Výhodně za super cenu 19 490 Kč.
Bílá skříňka 93x130 cm Punto - Teulat
Ověřit dostupnost
Značka: Teulat
19 490

Pokud jste milovníkem hravé jednoduchosti, kolekce Punto si snadno získá vaše srdce. ♥ Čisté linie nábytku jsou ozvláštněny detaily z perforovaného kovu, které dodávají každému kousku originalitu.

Tato skříňka si zaručeně zaslouží své čestné místo v obýváku či ložnici a na oplátku bude dělat radost vašemu estetickému cítění.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.