Bílá skříňka Mauro Ferretti Luxy, šířka 80 cm

Kouzlo útulného domova tkví ve správném výběru nábytku. Takovém, který nejlépe vystihuje vaší osobnost a vy se pak budete cítit sami sebou.... více informací »
Bílá skříňka Mauro Ferretti Luxy
14 490 Kč
Více informací
Kouzlo útulného domova tkví ve správném výběru nábytku. Takovém, který nejlépe vystihuje vaší osobnost a vy se pak budete cítit sami sebou....

Kouzlo útulného domova tkví ve správném výběru nábytku. Takovém, který nejlépe vystihuje vaší osobnost a vy se pak budete cítit sami sebou.

Mauro Ferretti je mistr italského designu, který jde ve šlépějích moderních trendů, výrobkům dodává neotřelou tvář a slovo originalita mu není cizí. Tak svůj interiér svěřte do jeho pomyslných rukou a uvidíte, že každá návštěva bude vaše bydlení jen obdivovat a vy se budete cítit pohodlně.

Skříňka je zhotovena z borového dřeva. Maximální nosnost je 60 kg, každá zásuvka měří 35,5 x 32,5 x 17,5 cm a prostor za dvířky měří 38 x 39 x 28 cm.

Akční produkt můžete dostat pohodlně tady na webu ve známé kategorii komody! Připravili jsme ještě další produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Oblíbený dodavatel Mauro Ferretti svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od výrobce Mauro Ferretti. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně oblíbený produkt Bílá skříňka Mauro Ferretti Luxy, šířka 80 cm s pečetí kvality od značky Mauro Ferretti k dostání nyní se slevou. Nyní nakoupíte za 14 490 Kč.