Bílá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign, délka 198 – 275 cm

iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s... více informací »
Bílá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign
Značka: iDesign
999 Kč
Více informací
iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s...

iDesign v sobě pojí vysokou úroveň praktičnosti a estetického provedení na jedničku. Výsledkem jsou kousky, které vám ulehčí boj s nepořádkem.

Díky patentované technologii Constant Tension je tato tyč opatřena protiskluznými podložkami a zůstává tedy pevně na svém místě i na hladkých dlaždicích, a to bez nutnosti vrtání. Tyč lze navíc flexibilně prodloužit na potřebnou délku (198 – 275 cm) a hodí se tedy do každé sprchy nebo vany.

Poznámka: Maximální nosnost tyče je 6,5 kg.

Designový kousek Bílá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign, délka 198 – 275 cm můžete sehnat snadno tady u nás v populární kategorii doplňky ke sprchovým závěsům. Získejte parádní produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu! Věhlasná značka iDesign vám nabízí špičkové produkty A tady je důkaz.

Tento žádaný produkt Bílá tyč na sprchový závěs s nastavitelnou délkou iDesign, délka 198 - 275 cm od známého výrobce iDesign snadno můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte za 999 Kč.