Bílá variabilní dětská postýlka BELLAMY UP, 70 x 120 cm

Dětská postel pro školáky, postýlka pro batolata s přebalovacím pultem, malá pohovka i skříňka a psací stůl. Ano, tohle všechno v sobě skrývá... více informací »
Bílá variabilní dětská postel BELLAMY UP
Značka: BELLAMY
18 990 Kč
Více informací
Dětská postel pro školáky, postýlka pro batolata s přebalovacím pultem, malá pohovka i skříňka a psací stůl. Ano, tohle všechno v sobě skrývá...

Dětská postel pro školáky, postýlka pro batolata s přebalovacím pultem, malá pohovka i skříňka a psací stůl. Ano, tohle všechno v sobě skrývá multifunkční kousek Bellamy UP.

Díky rozložitelnosti na jednotlivé části, můžete rychle vykouzlit takový kus nábytku, který budete zrovna potřebovat. Můžete lehce manipulovat s ohrádkou i výškou roštu. Postranní desky slouží jako zastření pro klidnější a bezpečnější spánek pro vaše dítko, současně jako opěrka pro malou pohovku i deska psacího stolu.

Upozornění: Zásuvka ve spodní části, která je vyobrazena ve videu, není součástí ale může být pořízena samostatně.

Dobré vědět:
• juniorské lůžko (70 x 160 cm): vhodně pro děti od 3 do 10 let;
• dětská postýlka (70 x 120 cm): vhodná pro děti od 1 roku do 3 let;
• k posteli lze dokoupit dvojitá dětská matrace.

Rošt má nastavitelnou výšku od země: 60,5/ 47,8/ 29 cm


Tento akční a ve slevě produkt Bílá variabilní dětská postýlka BELLAMY lze pořídit mimo jiné u nás v rubrice dětské postele a postýlky. Nyní koupíte ještě podobné kousky ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky BELLAMY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční produkt Bílá variabilní dětská postýlka BELLAMY UP, 70 x 120 cm od této skvělé značky BELLAMY je k dispozici právě levně. Právě nyní za skvělou cenu 18 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,