Bílé houpací křeslo ušák Kare Design Oslo

Co je lepší než pohodlné houpací křeslo? Pohodlné křeslo houpací! V něm dosáhnete nirvány během několika málo pohoupání. Pozor! Toto křeslo... více informací »
Bílé houpací křeslo ušák Kare Design Oslo
Značka: Kare Design
22 190 Kč
Více informací
Co je lepší než pohodlné houpací křeslo? Pohodlné křeslo houpací! V něm dosáhnete nirvány během několika málo pohoupání. Pozor! Toto křeslo...

Co je lepší než pohodlné houpací křeslo? Pohodlné křeslo houpací! V něm dosáhnete nirvány během několika málo pohoupání. Pozor! Toto křeslo je silně návykové a návštěva vám jej budou závidět!

Německá značka Kare Design je zkrátka důkazem, že i jeden výrazný kousek dokáže rozbít všední stereotyp v interiéru a dodat mu pořádnou dávku pozitivní energie.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.


Super produkt lze koupit pohodlně tady na webu zařazený v rubrice křesla. Nyní můžete najít akční produkty z této sekce snadno online! Věhlasný výrobce Kare Design dlouhodobě dodává top výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další produkty značky Kare Design. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kus Bílé houpací křeslo ušák Kare Design Oslo od populární značky Kare Design máte možnost získat v naší internetové nabídce za super peníze! Aktuálně v akci za 22 190 Kč.