Bílé pětiramenné závěsné svítidlo s objímkou v černé barvě Sotto Luce TSUKI

Pro eleganci nemusíte chodit daleko. Závěsné svítidlo TSUKI od Sotto Luce promění váš obývák či ložnici v ukázkové místo jako z katalogu o... více informací »
Bílé pětiramenné závěsné svítidlo s objímkou v černé barvě Sotto Luce TSUKI
Značka: Sotto Luce
13 490 Kč
Více informací
Pro eleganci nemusíte chodit daleko. Závěsné svítidlo TSUKI od Sotto Luce promění váš obývák či ložnici v ukázkové místo jako z katalogu o...

Pro eleganci nemusíte chodit daleko.
Závěsné svítidlo TSUKI od Sotto Luce promění váš obývák či ložnici v ukázkové místo jako z katalogu o luxusním bydlení.

Nechte se pohltit pocitem výjimečnosti pokaždé, když tento lustr rozsvítíte.

Rozměry stínidel:
• 1x ø 30 cm
• 2x ø 25 cm
• 2x ø 20 cm

Poznámka: Postranními háčky lze pohybovat po závěsných kabelech. Pokud je chcete ukotvit na jednom místě, je potřeba je utáhnout.

Výjimečný produkt Bílé pětiramenné závěsné svítidlo s objímkou v černé barvě Sotto Luce TSUKI jde získat lehce tu v oblíbené sekci uncategorized! Pořiďte si vyjímečné produkty z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! To není všechno, u nás nabízíme více. U nás najdete další kousky od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významný výrobce vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží.

Kvalitní produkt Bílé pětiramenné závěsné svítidlo s objímkou v černé barvě Sotto Luce TSUKI od výrobce Sotto Luce dostanete na našich stránkách za výhodné peníze! Aktuálně stojí u nás 13 490 Kč.