Bílo-fialový zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek

Bílo-fialový zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-fialový zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 989 Kč
Více informací
Bílo-fialový zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-fialový zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a čtyři menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Vynikající produkt Bílo-fialový zásuvkový box Leitz je k dostání bezstarostně tady a teď na našem webu zařazený v sekci organizéry do pracovny. Nyní pořídíte akční zboží z této populární kategorie ve výhodné akci. Tato značka Leitz má vysoce kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Diskontní produkt Bílo-fialový zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek od přední značky Leitz máte možnost najít zrovna dneska ve výprodejové akci. Nabídka od 1 989 Kč.