Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 zásuvky

Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 989 Kč
Více informací
Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a 2 menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.


Ve slevě tento kus pořídíte přímo tady na našem webu v sekci organizéry do pracovny. Pořiďte si vyjímečné kousky z této sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Designový produkt Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 zásuvky od spolehlivého výrobce Leitz pohodlně pořídíte tady a teď právě skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 1 989 Kč.