Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek

Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 990 Kč
Více informací
Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a čtyři menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Oblíbený a akční produkt Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 seženete snadno tady na stránkách v rubrice organizéry do pracovny. Vyhledejte si akční výrobky z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! To není vše, u nás toho najdete mnohem více. U nás totiž najdete další zboží od výrobce Leitz. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Bílo-modrý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek od značky s dlouholetou historií Leitz snadno můžete získat právě teď v nabídce za skvělou cenu. Výhodně za 1 990 Kč.