Bílo-šedá zahradní židle Hartman Canterbury

Klasická zahradní židle Canterbury od značky Hartman. Má hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním s textilním výpletem a díky neutrálním... více informací »
Bílo-šedá zahradní židle Hartman Canterbury
Značka: Hartman
4 490 Kč
Více informací
Klasická zahradní židle Canterbury od značky Hartman. Má hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním s textilním výpletem a díky neutrálním...

Klasická zahradní židle Canterbury od značky Hartman. Má hliníkovou konstrukci s práškovým lakováním s textilním výpletem a díky neutrálním barvám ji snadno sladíte se zbytkem vaší zahrady. Židle je stohovatelná a opěrka je tvarovaná tak, aby byla pro vaše záda co nejpohodlnější.


Často hledaný kus Bílo-šedá zahradní židle Hartman Canterbury máte možnost koupit rovněž tady na webu umístěný v kategorii zahradní židle. Nyní získáte akční produkty z této populární rubriky v bezva akci! To ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem více kvalitních produktů značky Hartman. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Hartman vám představuje prvotřídní sortiment. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní produkt Bílo-šedá zahradní židle Hartman Canterbury od společnosti s úžasnou pověstí Hartman máte možnost dostat právě teď za parádní cenu! Nyní za akční cenu 4 490 Kč.