Bílo-tyrkysový zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek

Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-tyrkysový zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 990 Kč
Více informací
Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-modrý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a čtyři menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Tento vynikající produkt Bílo-tyrkysový zásuvkový box Leitz WOW CUBE, lze sehnat bez problémů tady u nás ve známé sekci organizéry do pracovny! Prozkoumejte ostatní výrobky z této kategorie za skvělou cenu!

Ve slevě produkt Bílo-tyrkysový zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek od známého výrobce Leitz snadno naleznete tady za výhodnou cenu. V akci za 1 990 Kč.