Bílo-zelený zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek

Bílo-zelený zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-zelený zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 990 Kč
Více informací
Bílo-zelený zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-zelený zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a čtyři menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Nový produkt Bílo-zelený zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek lze sehnat právě teď na našich stránkách v oblíbené kategorii organizéry do pracovny! Nyní si můžete koupit vyjímečné kousky z této sekce snadno online! U nás nabízíme více, prozkoumejte u nás také další kousky značky Leitz. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Bílo-zelený zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek od této skvělé značky Leitz můžete koupit v naší internetové nabídce za příznivou cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 990 Kč.