Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 zásuvky

Bílo-žlutý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 989 Kč
Více informací
Bílo-žlutý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-žlutý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Dvě větší zásuvky (245 x 71 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a 2 menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Akční produkt Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 máte možnost nakoupit právě na našich stránkách v populární sekci organizéry do pracovny! Nyní koupíte podobné výrobky ve zmíněné kategorii za výborné peníze!

Oblíbený produkt Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 4 zásuvky od populárního výrobce Leitz jednoduše můžete pořídit nyní napořád výhodně! Nyní získáte od 1 989 Kč.