Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek

Bílo-žlutý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 72 x 325 mm) využijete pro skladování... více informací »
Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE
Značka: Leitz
1 990 Kč
Více informací
Bílo-žlutý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 72 x 325 mm) využijete pro skladování...

Bílo-žlutý zásuvkový box oceníte pro uložení kancelářských nezbytností. Jeden větší šuplík (245 x 72 x 325 mm) využijete pro skladování kabelů, časopisů a dalších předmětů a čtyři menší zásuvky (245 x 34 x 325 mm) pro dokumenty a další kancelářské potřeby.

Snadno vysouvatelné zásuvky se zarážkou proti vypadnutí mají i unikátní systém zavírání – jedno zmáčknutí a zásuvky jsou pevně zavřeny.

Přehled nad psacími potřebami, kancelářskými sponkami a dalšími drobnostmi zajistí průhledné organizéry. Malé otvory na dnech zásuvek umožňují nadzvednutí papírů a snadné vyhledávání. Stabilitě a ochraně nábytku pomohou gumové nožičky.

Tento žádaný produkt Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek máte možnost pořídit lehce tady na našich stránkách umístěný v rubrice organizéry do pracovny. Vyhledejte si nové kousky ze zmíněné sekce za parádní cenu. Významný dodavatel Leitz pro vás připravuje kvalitní produkty

Tento levný produkt Bílo-žlutý zásuvkový box Leitz WOW CUBE, 5 zásuvek od známého předního výrobce Leitz snadno pořídíte momentálně na webu za příznivou cenu! Akční ceny již od 1 990 Kč.