Bílý bavlněný chránič matrace Kave Home Jasleen, 140 x 170 cm

Prodlužte životnost matrace s praktickým chráničem značky Kave Home, který spolehlivě zabrání jejímu znečištění. Je vyrobený z bavlny se... více informací »
Bílý bavlněný chránič matrace Kave Home Jasleen
Značka: Kave Home
1 190 Kč
Více informací
Prodlužte životnost matrace s praktickým chráničem značky Kave Home, který spolehlivě zabrání jejímu znečištění. Je vyrobený z bavlny se...

Prodlužte životnost matrace s praktickým chráničem značky Kave Home, který spolehlivě zabrání jejímu znečištění. Je vyrobený z bavlny se speciální voděodolnou vrstvou z polyuretanu.

Certifikace Sanitized® zaručuje antibakteriální ochranu i celkovou hygienu. Díky certifikátu Oeko-Tex Standard 100 si zase můžete být jisti tím, že produkt neobsahuje škodlivé látky a je šetrný k vašemu zdraví.

Tento vynikající výrobek máte možnost koupit také tady na našem webu v populární rubrice ochranné potahy! Prozkoumejte akční výrobky z této známé kategorie za výhodné peníze. Známý dodavatel Kave Home vyrábí vynikající sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Neodolatelný produkt Bílý bavlněný chránič matrace Kave Home Jasleen, 140 x 170 cm od skvělé a známé značky Kave Home jde koupit u nás právě levně. Aktuálně v akci za 1 190 Kč.