Bílý konferenční stolek Woodman Cubis

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí... více informací »
Bílý konferenční stolek Woodman Cubis
Značka: Woodman
7 290 Kč
Více informací
Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí...

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Kolekce Cubis snoubí oblíbené a jemné dřevo s precizními detaily. Váš domov zažije nový náboj

Hodně prodávaný výrobek Bílý konferenční stolek Woodman můžete nakoupit aktuálně na webu v rubrice konferenční stolky! Získejte parádní produkty z této populární rubriky za extra cenu! Věhlasný výrobce Woodman dlouhodobě nabízí top produkty Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Woodman. Najdete je níže na této stránce.

Žádaný výrobek Bílý konferenční stolek Woodman Cubis od známé společnosti Woodman jde získat tady teď právě téměř zdarma. V současnosti za 7 290 Kč.